Zasady rejestracji Zarejestruj się

Warunki PłatnościWarunki Płatności:

W naszym sklepie Akceptujemy 2 sposoby płatności za zakupiony towar.

1) Przedpłata - jeżeli klient wybiera ten sposób to zobowiązuje się po zamówieniu towaru, oraz po kontakcie telefonicznym z naszej strony do uregulowania należności za zamówienie na podane niżej konto Bankowe:

WAŻNE

Aby autoryzacja twojej wpłaty przebiegła szybko, w tytule przelewu koniecznie podaj "Kod Zamówneiania" który znajduje się w mailu,  wysyłanym automatycznie po zrobieniu zamówienia.

Kwota zobowiązania jest podliczona podczas składania zamówienia, kwota ta również zostaje podana klientowi podczas kontaktu telefonicznego

Zawsze oddzwaniamy do klienta skłądającego zamówienie na naszym sklepie, aby uzgodnić opcję dostawy, oraz płatności za zamówienie.

2) Za Pobraniem - przy tej opcji klient płaci podczas odbioru towaru od kuriera. Dokument potwiuerdzający sprzedaż (F-Vat lub Paragon) jest zawsze dołączony do pzresyłki.


Kwota do zapłaty zawsze zawiera koszt dostawy, chyba że są to np. Opony Ciężarowe, lub Przemysłowe których koszt dostawy pokrywamy sami, ponieważ posiadamy specjalny transport do takich właśnie opon dużych rozmiarów.

Cennik Dostawy poszczególnych Opon:

Opony osobowe -10 zł

Opony Terenowe -20 zł

Opony Dostawcze -10 zł

Opony Ciężarowe - Na nasz Koszt !

Opony Przemysłowe - Na nasz Koszt !

 

W przypadku Opon Osobowych, Dostawczych, terenowych, oraz Opon Przemysłowych do wózków widłowych (mały gabaryt) Wysyłki obsługuje firma Kurierska OPEK

 

Pozdrawiamy i Życzymy miłego korzystania z naszego sklepu CBIopony.pl

Masz pytania?

Doradzą Ci nasi konsultanci online!

26264383

W godzinach od 9:00 - 17:00

cbiopony

W godzinach od 9:00 - 17:00